Громадська рада активно співпрацює з органами влади – БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ

Громадська рада активно співпрацює з органами влади

Голова райдержадміністрації Сергій Іванов взяв участь у  роботі Громадської ради при райдержадміністрації. На порядок денний члени громадської ради винесли питання що стосувались захисту прав дітей і підлітків та профілактики правопорушень серед дітей  на території району та  про роботу агропромислового комплексу на території району.

Повідомляє сайт НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Новобузької районної державної адміністрації.

Начальник служби у справах дітей  Н. Бондаренко  ознайомила присутніх   з сімейними формами виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомила про забезпечення житлових прав дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та проінформувала про стан справ щодо дитячої злочинності. Значною проблемою, яка заважає ефективні роботі служби у справах дітей , є проблема недостатності фінансування Комплексної програми захисту прав дітей Новобузького району « Дитинство» терміном на 2013 -2017 роки, згідно якої на фінансування заходів програми щорічно було передбачено кошти  в сумі  14500 грн.  А фактично відбувається значне і досить суттєве  зменшення обсягів фінансування заходів програми : так у 2014 році  виділено – 6647 грн; у 2015 році – 2240 грн; у 2016 році – 3500 грн.

Також члени Громадської ради заслухали інформацію начальника відділу  агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександра Ткаченка про  роботу агропромислового комплексу району  за 2016 рік та І квартал 2017 році. Олександр Іванович зупинився на  основних напрямках діяльності АПК : промисловість – це виробництво хлібобулочних виробів, виробництво соняшникової олії, виробництво борошна. Інший  напрямок  сільське господарство  –  рослинництво та тваринництво.      Не оминув начальник АПР і питання землі. Повідомив, що         щорічно  проводиться  уточнення  розрахунків з власниками за оренду  земельних та майнових паїв  та роз’яснювальна робота щодо необхідності переукладання  договорів оренди відповідно до вимог  Указу Президента України « Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)». Щоденно по  звітуючим с/г підприємствах складається моніторинг сплати за оренду земельних та майнових паїв.

Заборгованості землекористувачів перед орендарями  та бюджетом по Новобузького району за минулі роки відсутні .

Станом  на 1.01.2017 року  сплачено   орендної  плати  за  земельні   ділянки (паї)  100  %      ( від  нарахованої   суми  33037,10 тис. грн.

В зв’язку з недопущенням використання земельних ділянок без дозвільних документів в районі протягом 2016 року заключені договори на відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Новобузького району на 3326,57 га ріллі на 2265537,72 грн. ( 316 договорів)

Із загальної площі ріллі 94831 га в обробітку у сільгосппідприємств ( обробляють  100 та  більше  гектар  ріллі) знаходиться  32078 га, що складає 33,8 %, у малих фермерських господарств та населення 62753 га, що складає 66,2 % від загальної площі ріллі.

Голова райдержадміністрації Сергій Іванов  взяв участь в обговоренні проблемних питань району та  звернувся до членів Громадської ради підтримати пропозицію громадської організації учасників АТО щодо будівництва  пам’ятника Героям Небесної Сотні та учасникам АТО у сквері « Юність» в центрі міста  та забезпечити благоустрій прилеглої території. Члени Громадської ради підтримали дану пропозицію та винесли відповідне рішення.

Засідання громадської ради  відбулося в конструктивному руслі , по кожному з піднятих питань  прийнято  конкретні  рішення та рекомендації.

Джерело: НОВИЙ БУГ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами 

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*