У Кривому Озері обговорили важливі питання – БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ

У Кривому Озері обговорили важливі питання

23 червня відбулася чергова XIУ сесія районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні заступник голови районної ради Мирон Лисиганич.

Повідомляє сайт Криве Озеро Сьогодні з посиланням на Кривоозерську РДА.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації  Олексій Мірошниченко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, селищний та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Розглядалися питання:

 1. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.
 2. Про затвердження Програми розвитку культури у Кривоозерському районі на 2017-2018 роки.
 1. Про затвердження Комплексної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Кривоозерському районі на 2017 – 2020 роки.
 2. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян  у Кривоозерському районі  на 2017-2021 роки
 3. «Про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2015 року №14 «Про затвердження районної програми підготовки молоді до військової служби в Збройних  Силах України та інших військових формувань України на 2016 – 2017 роки».
 4. Про виконання районного бюджету Кривоозерського району за I квартал 2017 року.
 5. Про внесення змін та уточнень до бюджету Кривоозерського району на 2017 рік.
 6. Про затвердження  районної Програми з висвітлення через засоби масової інформації діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2017 — 2021 роки.
 7. Про  хід виконання рішення районної ради від 12.08.2005 року №6 «Про затвердження Програми забезпечення населення  Кривоозерського району якісною питною водою на  2006-2020 роки».
 8. Про хід виконання рішення районної ради від 18.12.2015р. №6 «Про затвердження районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки , ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2016-2018 роки».
 9. Про хід виконання рішення районної  ради від 24.06.2016 року №2«Про затвердження районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Кривоозерського району на 2016-2020 роки».
 10. Про хід виконання рішення районної ради від 30.05.2015 року №9 «Про затвердження районної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Кривоозерському районі на період до 2020 року».
 11. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.09.2013 року №12 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кривоозерського району
 12. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кривоозерською районною радою на 2017 рік.
 13. Про затвердження Статуту комунального закладу культури «Кривоозерський районний будинок культури Кривооозерської районної ради Миколаївської області
 14. Про затвердження Статуту комунального закладу культури «Кривоозерський районний «народний» історичний музей» Кривооозерської районної ради Миколаївської області.
 15. Про затвердження Статуту комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система» Кривооозерської районної ради Миколаївської області.
 16. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.06.2005 року №8 «Про затвердження Статуту Кривоозерської дитячої музичної школи.
 1. Про звернення депутатів фракції «Батьківщина» Кривоозерської районної ради про недопущення    скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.
 2. Про присвоєння звання «Почесний  громадянин Кривоозерщини».
 3. Про присвоєння звання «Почесний  громадянин Кривоозерщини».
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває  в  оренді громадянина Стакалюка Василя Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (риборозведення) із земель запасу в межах території Кривоозерської сільської ради Кривоозерського району Миколаївської області.
 5. Про розгляд звернення до депутата Верховної Ради Корнацького А.О.
 6. Про забезпечення належного рівня безпеки дорожнього руху на вулично шляховій мережі Кривоозерського району

При розгляді питання «Про внесення змін та уточнень до бюджету Кривоозерського району на 2017 рік» голова РДА Олексій Мірошниченко наголосив: «З районного бюджету направляються кошти на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в сумі 200 тисяч грн. для співфінансування оплати послуг за поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення (Р-75 Тимкове-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка) та на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення в сумі 1 мільйон 210 тисяч гривень. Кошти на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення надаються з районного бюджету до сільських бюджетів у вигляді міжбюджетного трансферту, а сільські ради в свою чергу визначають обсяг робіт, передбачають додатково кошти у сільських бюджетах на виконання робіт і за умови отримання дозволу від власника автомобільних доріг замовляють підрядника на проведення робіт з ремонту доріг».

Джерело: Криве Озеро Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*